Regulamin Promocji "Black Weekend"

24.11.2022

Zasady otrzymania rabatu Black Saturday.

Czytaj więcej »

Zapraszamy do nowego lokalu Sushi 77!

21.09.2022

Kochani #sushilovers! Mamy dla Was świetną informację!

Wiemy, że uwielbiacie nasze sushi dlatego postanowiliśmy zbliżyć się do Was jeszcze bardziej. Nasz nowy lokal zlokalizowany przy ulicy Kawiory 41 czeka na Was już od czwartku, 22 września, od godziny 16.00

Czytaj więcej »

Dodatki do zestawów sushi

18.02.2022

W zamówieniach na wynos jak i w tych na miejscu do każdego zestawu dodajemy gratis sos sojowy, imbir, wasabi oraz pałeczki bambusowe.

Ich ilość jest dostosowana do każdego zamówienia, według podanych przez nas wytycznych co do sugerowanej liczby osób w naszym MENU.

Czytaj więcej »

Uwaga! Lokal przy ul. Karmelickiej nie posiada sali ze stolikami!

14.12.2021

Hej #Sushilovers!
Przypominamy, że na spotkania w większym gronie czeka na Was przytulne i ciepłe Patio przy ulicy Poselskiej! Lokal przy ul. Karmelickiej posiada tylko stoliki w holu, idealne na szybki lunch

Czytaj więcej »

Regulamin korzystania z bonów podarunkowych oraz voucherów

10.12.2020

Zapoznaj się z regulaminem korzystania z naszych bonów podarunkowych oraz voucherów.

Czytaj więcej »

50% zniżki dla uczniów i studentów!

21.10.2020

Jesteś studentem lub uczniem? Mamy dla Ciebie 50% rabatu na nasze pyszne sushi.

Czytaj więcej »

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.