OGÓLNY REGULAMIN KORZYSTANIA Z TZW. PROMOCJI DNIA.

11.10.2022


1. Promocje, rabaty oraz oferty specjalne w lokalach Sushi 77 są używane zamiennie.

2.Promocje oraz rabaty w lokalach Sushi 77 nie łącza się ze sobą ( nie sumują się) oraz nie obejmuje bonów i voucherów, chyba, ze odrębny regulamin mówi inaczej.

3. Karta Stałego Klienta oraz Legitymacja Studencka i Uczniowska jest rabatem stałym, i nie łaczy się z promocjami dni.

4. Wszystkie ogłaszane promocje są promocjami czasowymi - dziennymi oraz aktywne są do maksymalnego obłożenia. Zastrzegamy sobie możliwość odrzucania zamówień promocyjnych, jeśli przekraczają one moce przerobowe danej restauracji.

5. O chęci skorzystania z promocji należy poinformować obsługę przed opłaceniem rachunku. Rachunki dąrabatowane tylko pod warunkiem powołania się na obecną promocję osobiscie lub używając kodu online.

6. Każda promocja ogłaszana przez Sushi 77 jest promocją odrębną i może lecz nie musi, posiadać swój odrębny, szczegółowy regulamin.

7. Promocje nie działają na portalach pośredników takich jak Uber Eats itp.

8. Promocja dzienna, w ogłoszeniu, mówi jaki jest sposób realizacji promocji ( odbior, dostawa, na miejscu)

9. Promocje dnia nie zawierają ani nie rabatują kosztów dostaw oraz opakowań.

10. Promocjami dnia są promocje ogłaszane na social media i/lub kampanie internetowe (tzw newsletter sms, mail, push)

11. Promocje dnia nie mają kwoty minimalnej, chyba że dodana promocja w infografice lub odrebnym regulaminie stanowi inaczej.

12. Regulamin ustalany jest na czas nieokreślony.

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.