KARTA STAŁEGO KLIENTA - SZCZEGÓŁY

19.10.2020


1.Karta uprawnia do zniżki 50% na sushi menu ( bez ofert oraz promocji specjalnych w tym lunch dnia, bez napoi oraz alkoholi).
2. Ze zniżki można skorzystać w restauracjach, z odbiorem zamówienia na wynos oraz w dostawie.

3. Zniżka obowiązuje zawsze, w każdym lokalu 77 SUSHI w Polsce.

4. Warunkiem uzyskania rabatu jest poinformowanie obsługi o fakcie posiadania karty przed wydrukowaniem rachunku oraz fizyczne okazanie karty pracownikowi 77 sushi.

5.Karta nie łączy się z innymi promocjami, o ile dana promocja nie wskazuje inaczej.

6. Aby zdobyć kartę Stałego Klienta należy posiadać paragony fiskalne ( w formie fizycznej, do oddania obsłudze) na łączną kwotę min. 500 zł lub posiadać jeden rachunek na kwotę min. 300 zł.

7. Karta Stałego Klienta jest wydawana na podstawie formularza stałego klienta, dzięki któremu można uzyskać duplikat karty, po jej zgubieniu. W przypadku niewypełnienia formularza uzyskanie duplikatu Karty nie będzie możliwe.

8. Karta musi być podpisana.

9. Karty VIP oraz Premium wydawane są na odrębnych zasadach.

10. Aby użyć Karty płac online przez stronę www.sushi77.com, w koszyku należy użyć kuponu KARTA50.

11. Restauracje Sushi77 zastrzegają sobie prawo do pobrania kwoty z 100% wartości zamówienia jeżeli Karta nie zostanie okazana fizycznie lub będzie nieważna.

12. Pośrednicy lub partnerzy Sushi 77
(m. in. Glovo, Uber Eats, Pyszne.pl i inne) nie są upoważnione do rabatowania zamówień Karta Klienta.

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.