REGULAMIN REZERWACJI STOLIKÓW.

11.10.2022


1. Rezerwacji dokonywać można tylko w wybranych restauracjach sieci ( lokal przy ul. Kawiory 41 w Krakowie, lokal przy ul. Poselskiej 18 w Krakowie, lokal przy ul. Woźnej 11 w Poznaniu)

2. Rezerwacje przyjmowane są tylko telefonicznie, w konkretnym lokalu oraz przez naszą stronę za pośrednictwem specjalnego panelu.

3. Każdy lokal przyjmuje określoną ilość rezerwacji w danym dniu, część lokalu zawsze pozostaje wolna od rezerwacji. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia rezerwacji z powodu braku miejsc.

4. Rezerwacji dokonuje się na konkretną godzinę. Po 15 minutach spóźnienia obsługa anuluje zarezerwowany stolik.

5. Rezerwacje okolicznościowe ( powyżej 7 osób) dokonywane są jedynie po wcześniejszej wpłacie zadatku w wysokości 70 pln /osobę. W przypadku rezygnacji z rezerwacji poźniej niż 24h niż wyznaczona godzina rezerwacji, zadatek przepada.

6. Do stolików więcej niż 6-osobowych doliczany jest serwis w wysokości 10% wartości rachunku.

7. Rezerwacje dokonywane są na maksymalnie 2h.

8. Rezerwacje na dni: 14.02, 08.03 oraz 31.12 dokonywane są na odrębnych zasadach, przedstawianych bezpośrednio przed daną okolicznością.

9. Restauracje nie przewidują spożywania w lokalu swoich produktów, wyjątkowym przypadkiem są małe torty, po przekazaniu obsłudze dokumentu zakupu tortu ( paragon, faktura, oświadczenie) w innym miejscu.

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.