77 Garden party - Witaj w domu!

11.05.2021


Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc Was poinformować, że WRACAMY.
I to w dodatku wracamy ze zdwojoną siłą.
Nasza załoga dołożyła wszelkich starań do prac nad ponownym otwarciem i przygotowaliśmy dla Was całe mnóstwo nowych rzeczy!

Możemy zdradzić, że odwiedzając nas już od najbliższej soboty, tj. 15.05, będziecie mogli wspólnie z nami cieszyć się między innymi:

- Odświeżonym wyglądem naszej restauracji;
- Najlepszymi pozycjami z ostatnich lat, które znajdziecie w naszym menu,
- Nową, całkowicie odświeżoną kartą win i drinków dla Wszystkich smakoszy mocniejszych trunków,
- Jeszcze większą ilością promocji i niespodzianek czekających na naszych gości!

15 maja o godzinie 12.00 otwieramy nasze legendarne Patio, na którym mamy nadzieję znów widzieć naszych zadowolonych gości! Nie zapominamy również o naszym wspólnym bezpieczeństwie, dlatego cały czas będziemy dbali o to aby utrzymany był reżim sanitarny, który pozwoli nam bezproblemowo podawać Wam ulubione sushi oraz napoje.

Zaznaczamy, że w okresie od 15 do 30 maja nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zapraszamy Was do naszej restauracji i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby czas oczekiwania na stolik nie był długi.

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.