O nas 

 

Restauracje 77 Sushi stworzone zostały z miłości i pasji do sushi oraz kultury japońskiej. Pierwszy lokal został otwarty w 2006 roku w Warszawie i od tamtej pory, wciąż, z tym samym zaangażowaniem i entuzjazmem chcemy przybliżać Wam tajniki kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni.

Naszą misją jest serwowanie produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Sushi przygotowujemy z najświeższych ryb i owoców morza posługując się tradycyjnymi recepturami. Stawiamy na niepowtarzalny smak, staranne przyrządzenie oraz wykwintne podanie. Zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiednich składników, które zamawiamy tylko od renomowanych dostawców.

Z myślą o veganach i Waszych dzieciach nasi Sushi Masterzy przygotowali specjalne menu. Wam natomiast proponujemy bogate menu wzbogacone dużym wyborem oryginalnych japońskich herbat, piw oraz mocniejszych alkoholi.

Kuchnia japońska uznawana jest za jedną z najzdrowszych i najciekawszych kuchni świata, dlatego niezwykle ważna jest panująca atmosfera w restauracji. Pragniemy, by nasi goście czuli się  u nas dobrze, dlatego stworzyliśmy w naszych restauracjach, przyjazną i kameralną atmosferę.

Zapewniamy, że 77 Sushi to klimatyczne miejsce, z miłą atmosferą, gdzie można zjeść lunch, spotkać się w gronie przyjaciół, rodziny, znajomych, pójść na randkę czy spotkanie biznesowe.

Zapraszamy do naszych restauracji i życzymy niezapomnianych doznań kulinarnych.
Zespół 77 Sushi

 

                      

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.