O nas 

 

Restauracje 77 Sushi stworzone zostały z miłości i pasji do sushi oraz kultury japońskiej. Pierwszy lokal został otwarty w 2006 roku w Warszawie i od tamtej pory, wciąż, z tym samym zaangażowaniem i entuzjazmem chcemy przybliżać Wam tajniki kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni.

Naszą misją jest serwowanie produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie i  najniższej cenie, w ten sposób promując sushi, jako pyszne danie dla każdego, nie dla elit.

 Sushi przygotowujemy z najświeższych ryb i owoców morza posługując się tradycyjnymi recepturami. Stawiamy na niepowtarzalny, ale prosty smak, staranne przyrządzenie . Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami prosuktów azjatyckich. 

 

Kuchnia japońska uznawana jest za jedną z najzdrowszych i najciekawszych kuchni świata, dlatego niezwykle ważna jest panująca atmosfera w restauracji. Pragniemy, by nasi goście czuli się  u nas dobrze, dlatego stworzyliśmy w naszych restauracjach, przyjazną atmosferę, która zaraża dobrą energią. 

Zapraszamy do naszych restauracji w całej Polsce. 
Zespół 77 Sushi

 

                      

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.