Sushi Master

Aktualnie do naszych restauracji poszukujemy osób do pracy na stanowisko Sushi Master

Zakres obowiązków:

 • Przygotowywanie najwyższej jakości dań kuchni japońskiej
 • Umiejętność estetycznej prezentacji serwowanych dań
 • Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowanych posiłków
 • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji.
Wymagania jakie stawiamy naszym kandydatom:
 • Dobra organizacja pracy
 • Kreatywność, precyzja, dbałość o szczegóły
 • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy 
 • Wysoki poziom kultury osobistej
 • Pozytywne nastawienie do pracy oraz zaangażowanie
 • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do pracy pod presją czasu
 • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Co oferujemy w zamian:
 • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
 • Pracę w renomowanej restauracji japońskiej
 • Pracę w miłej atmosferze z  młodym, profesjonalnym i energicznym zespołem
 • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
 • Elastyczne godziny pracy.

Rekrutujemy również osoby bez doświadczenia zapewniając pełen pakiet szkoleń.
Mile widziani obcokrajowcy, studenci.
Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Sopot, Koszalin.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie CV na adres
e-mail: office@sushi77.com z podaniem w temacie nazwy stanowiska oraz miasta.
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Premium Food Restaurants S.A. ul Puławska 182 w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Przed wysłaniem dokumentów, prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią. 

W związku z rozpoczęciem obowiązywania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) – informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Premium Food Restaurants S.A. z siedzibą w Warszawie („PFR”).
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu komunikacji  oraz komunikacji marketingowej. Treści marketingowe będę dostarczane w formie wiadomości e-mail lub komunikacji prowadzonej w ramach serwisu: www.77sushi.com   
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora może być dostarczanie naszym klientom i partnerom informacji o ofertach i dostępnych promocjach; informowanie o zmianach w naszym serwisie lub usługach i ich ulepszeniach w ramach niego świadczonych.
Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie PFR, w szczególności dostawcom usług IT. Więcej szczegółów w tym listę Partnerów odnajdą Państwo pod adresem: www.77sushi.com/politykaprywatnosci .
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora i w okresie przedawnienia roszczeń PFR z nim związanych, chyba że wyrazi Pani/Pan sprzeciw wobec przetwarzania danych.
Uprzejmie informujemy, iż podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne oraz przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia związane z przetwarzaniem przez Pani/Pana danych osobowych:

 1. prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych,
 2. wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do sprostowania danych,
 3. prawo do usunięcia danych,
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania,
 5. prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe).

Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. W celu wycofania zgody niezbędne jest przekazanie takiej informacji w formie mailowej na adres: office@sushi77.com .

Pragniemy poinformować, że PFR dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą lub nieuprawnionym ujawnieniem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa.

Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie odnośnie poprawy bezpieczeństwa danych osobowych. Prosimy o kierowanie ich za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem: office@sushi77.com.

 

 

« wróć

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.