Kelnerka/Kelner

Jeżeli jesteś uśmiechniętym, pełnym energii studentem i szukasz ciekawej pracy dołącz do zespołu 77 Sushi i rozpocznij nowy,
ciekawy etap w swoim życiu! :-) 

Zatrudnimy kelnerki i kelnerów do pracy w naszych restauracjach w Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu.

Zapewniamy:

 • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
 • pracę w entuzjastycznym i młodym zespole
 • wyjątkowo dobrą atmosferę pracy
 • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
 • elastyczne godziny pracy
 • dobrą lokalizację i łatwy dojazd.

Poszukujemy studentów:
 • zaangażowanych, komunikatywnych, chcących podjąć współpracę od zaraz
 • posiadających entuzjastyczne podejście do pracy
 • komunikatywnych, uśmiechniętych z wysoką kulturą osobistą
 • znających język angielski w stopniu komunikatywnym.
 
Mile widziane osoby z doświadczeniem, ale niekoniecznie :-) 
 
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą nie czekaj tylko wyślij swoje CV (KONIECZNIE W TYTULE PODAJ MIASTO) na adres: office@sushi77.com
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji procesu rekrutacji przez Premium Food Restaurants S.A. ul Puławska 182 w Warszawie (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Przed wysłaniem dokumentów, prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią. 
​​​​

W związku z rozpoczęciem obowiązywania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) – informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Premium Food Restaurants S.A. z siedzibą w Warszawie („PFR”).
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu komunikacji  oraz komunikacji marketingowej. Treści marketingowe będę dostarczane w formie wiadomości e-mail lub komunikacji prowadzonej w ramach serwisu: www.77sushi.com   
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora może być dostarczanie naszym klientom i partnerom informacji o ofertach i dostępnych promocjach; informowanie o zmianach w naszym serwisie lub usługach i ich ulepszeniach w ramach niego świadczonych.
Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie PFR, w szczególności dostawcom usług IT. Więcej szczegółów w tym listę Partnerów odnajdą Państwo pod adresem: www.77sushi.com/politykaprywatnosci .
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora i w okresie przedawnienia roszczeń PFR z nim związanych, chyba że wyrazi Pani/Pan sprzeciw wobec przetwarzania danych.

Uprzejmie informujemy, iż podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne oraz przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia związane z przetwarzaniem przez Pani/Pana danych osobowych:
 1. prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych,
 2. wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do sprostowania danych,
 3. prawo do usunięcia danych,
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania,
 5. prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe).

Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. W celu wycofania zgody niezbędne jest przekazanie takiej informacji w formie mailowej na adres: office@sushi77.com .

Pragniemy poinformować, że PFR dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą lub nieuprawnionym ujawnieniem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa.

Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie odnośnie poprawy bezpieczeństwa danych osobowych. Prosimy o kierowanie ich za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem: office@sushi77.com.

« wróć

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.