Eventy 

 

77 Sushi to nie tylko restauracje, ale również kompleksowa obsługa eventów z zachowaniem najwyższej jakości. Długoletnie doświadczenie oraz satysfakcja naszych Klientów pokazały nam, że eventy z 77 Sushi potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających Gości. Na Wasze życzenie zorganizujemy spotkania firmowe, warsztaty kulinarne, urodziny, wesela, pokazy live cooking i body sushi. 

Podczas organizowanych przez nas eventów możecie liczyć na indywidualnie skomponowane menu z dbałością o charakter wydarzenia, organizację imprez w dowolnym miejscu i według przyjętego przez Was scenariusza. Na specjalne zamówienia nasi Sushi Masterzy mogą pojawić się w wyznaczonym miejscu, by właśnie tam przygotować dla Was sushi. 

 

 W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

 Marketing & Promocja
  538 238 863
  office@sushi77.com

 

 

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.