Zdobądź 50% zniżki na sushi z Kartą Stałego Klienta!

19.10.2020


Karta uprawnia do zniżki 50% na sushi menu ( bez ofert oraz promocji specjalnych w tym lunch dnia, bez napoi oraz alkoholi).
Ze zniżki można skorzystać w restauracjach, z odbiorem zamówienia na wynos oraz w dostawie.

Warunkiem uzyskania rabatu jest poinformowanie obsługi o fakcie posiadania karty przed wydrukowaniem rachunku oraz fizyczne okazanie karty pracownikowi 77 sushi.

Kartą łączy się z innymi promocjami, o ile dana promocja nie wskazuje inaczej.

Aby zdobyć kartę Stałego Klienta należy posiadać paragony fiskalne na łączną kwotę min. 500 zł lub posiadać jeden rachunek na kwotę min. 300 zł.

Karta Stałego Klienta jest wydawana na podstawie formularza stałego klienta, dzięki któremu mżna uzyskać duplikat karty, po jej zgubieniu.

Karta musi być podpisana.

Karty VIP oraz Premium wydawane są na odrębnych zasadach.

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.