ZNIŻKA Z LEGITYMACJĄ STUDENCKĄ LUB UCZNIOWSKA - REGULAMIN.

21.10.2020


1. Zniżka dostępna w restauracjach, z odbiorem osobistym oraz w dostawie.

2. Rabat 50% obejmuje główne Sushi Menu

3. . Rabat 50% nie obejmuje oferty promocyjnej, oferty lunchowej, napoi oraz alkoholi, bonów podarunkowych oraz voucherów.

4. O fakcie posiadania legitymacji uczniowskiej lub studenckiej należy poinformować obsługę przed otrzymaniem rachunku.

5. Rabat przyznawany jest tylko w przypadku fizycznego okazania ważnego dokumentu uprawiającego do zniżki.

6. Rabat obowiązuje od dnia 1.01.2020 rok do odwołania.

7. Rabat przy zamówieniach online zostanie naliczony tylko po użyciu kodu STUDENT50, wpisanego w polu kupony/rabaty w koszyku zamówienia. Wpisanie kodu nie zwalnia z okazania dokumentu uprawniającego do zniżki obsłudze przy odbiorze zamówienia. Obsługa ma prawo do anulowania rabatu, nawet opłaconego wcześniej zamówienia, jeśli w/w dokument nie zostanie okazany.

7. Rabat nie łączy się z innymi rabatami i zniżkami.

8. Rabat uwzględniony dla dokumentu dotyczy jednego rachunku.

9. Rabat dotyczy tylko zamówień bezpośrednich w Sushi 77, nie jest on uwzględniany u partnerów typu Uber, Glovo, Pyszne.pl i innych.

Czy wiesz, że


Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.