Manager restauracji

Poszukujemy osoby na stanowisko: manager restauracji

Oferujemy:

  • udział w rozwoju firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i samodzielna pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym za osiągane wyniki
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów operacyjnych
  • poszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta
  • budowanie zespołu pracowników oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie pełne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  • ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • elastyczność i otwartość na zmiany

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: office@sushi77.com z podaniem w temacie nazwy stanowiska.

Do przesyłanej aplikacji proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrze niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”