Sushi Master

Aktualnie do naszych restauracji poszukujemy osób do pracy na stanowisko Sushi Master

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie najwyższej jakości dań kuchni japońskiej
  • Umiejętność estetycznej prezentacji serwowanych dań
  • Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowanych posiłków
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji.
Wymagania jakie stawiamy naszym kandydatom:
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, precyzja, dbałość o szczegóły
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Pozytywne nastawienie do pracy oraz zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Co oferujemy w zamian:
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej restauracji japońskiej
  • Pracę w miłej atmosferze z  młodym, profesjonalnym i energicznym zespołem
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Elastyczne godziny pracy.

Rekrutujemy również osoby bez doświadczenia zapewniając pełen pakiet szkoleń.
Mile widziani obcokrajowcy, studenci.

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Sopot, Koszalin.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie CV na adres
e-mail: office@sushi77.com z podaniem w temacie nazwy stanowiska oraz miasta.
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Premium Food Restaurants S.A. ul Puławska 182 w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”