Kelnerka/Kelner

Aktualnie do naszych restauracji poszukujemy osób do pracy na stanowisko Kelnerki/Kelnera

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa gości zgodnie ze standardami sieci 77Sushi
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji.
Wymagania jakie stawiamy naszym kandydatom:
  • Zorientowanie na gościa
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo wysoki poziom kultury osobistej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Co oferujemy w zamian:
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej restauracji japońskiej
  • Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Elastyczne godziny pracy.
Miejsce pracy: Gdańsk, Koszalin, Sopot, Poznań, Kraków, Wrocław, Warszawa.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie CV na adres
e-mail: office@sushi77.com z podaniem w temacie nazwy stanowiska oraz miasta.
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Premium Food Restaurants S.A. ul Puławska 182 w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Czy wiesz, że

Wszystkie zamawiane produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców, którzy dostarczają do naszych wszystkich restauracji najświeższe ryby i owoce morza.

Nasze sushi przygotowywane jest w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. Stawiamy na wysoką jakość składników i niepowtarzalny smak.

Dbając o Państwa komfort i dobry smak, jakość jedzenia oraz obsługi jest systematycznie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów oraz tajemniczych klientów.

Lunch:
12:00 - 16:00